Mısır’da ölüler artıyor.

Eğer Assassin’s Creed’i daha özlemiş olursanız, Ubisoft, Assassin’s Creed Origins için Firavunlar DLC’nin yeni Laneti ile kaplıdır.

Oyuncular, Origins olaylarından dört yıl sonra Mısır mitolojisine daha derin girecekler. Firavunların laneti, oyuncuların bölgedeki büyük acılara neden olan bir laneti araştırmak için Thebes’e gideceği Bayek olarak oynamaya devam edeceklerini görecek. Bayek’in yolculuğu, onu antik mezarlara, tapınaklara götürecek ve Mısır mitolojisinden gelen dev akrepler ve ünlü ölümsüz firavunlar gibi ölümcül gizemli hayvanlara karşı koyacaktır.

Yeni hikaye içeriğiyle, oyuncular aynı zamanda yeni bir silah, kıyafet ve yetenek yelpazesine sahip olacak ve aynı zamanda seviye 55’e kadar çıkabilme kabiliyetine sahip olacaklar. DLC, Xbox One, PS4’te yarın 13 Mart’ta yayınlanacak. ve PC. Aşağıdaki fırlatma fragmanını görüntüleyebilirsiniz.

Ubisoft’ın bir seri daha nefes almak için Assassin’s Creed’den bir yıl ayrılacağı ve bir sonraki girişle zamanlarını almasına izin vereceği gibi geliyor, ama orijinlerin oyuncuların çiğnemesi için hiçbir içerik sıkıntısı yok.

Assassin’s Creed Origins artık Xbox One, PS4 ve PC’de çıktı.

Bir önceki yazımız olan Nintendo Switch ve Pokemon şu anda yerelleştiriliyor; 2018’de başlayabilir başlıklı makalemizde mario 2018, nintendo 2018 ve nintento switch 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı girin!
Lütfen isminizi giriniz