Boş araziye dönmek için yeni ve harika bir sebep

Fallout: Fallout için Yeni Kaliforniya’nın arkasındaki ekip : New Vegas , modlarının bu yıl 23 Ekim’de çıkacağını açıkladı. Ayrıca, atmosferi ayarlayan birçok yeni yer ve hikaye ritmi gösteren yeni bir fragman yayınladılar.
https://youtu.be/nWkKzaplwbY
Fallout: Yeni Kaliforniya, yeni konumlar, 16.000’den fazla seslendirilmiş diyalog ve 12 olası sonla bir hikaye kampanyasıyla muazzam miktarda içerik vaat ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, mod California’da yapılacak ve Vault 18’den yeni bir oyuncu karakterine sahip olacak. Hikaye, Fallout olaylarından önce gerçekleşecek: New Vegas ve bir tür prequel olacaktır.
Fallout için çıkış tarihi New Vegas mod Fallout Yeni California açıklandı - image lazy_placeholder on https://www.oyunkabini.com
yeni california new california map harita

Modifiye takım RadianHelixMedia , ana kampanyanın zaten bittiğini açıklamasında, Fallout modding sahnesinde en büyük projelerden biri olarak görülmeye değer olan yan görevler ekleyerek birkaç ay daha harcamaya karar verdiler:

“Yani, mod şimdi sanat kilitli! Bir BSA dosya kümemiz var , hikaye çalışıyor, hatalar çok az…… neden Ekim ve şimdi değil? Bir şey eksik olduğu için – ve tüm test adamları fark ettiler – yan görevler. Yine, dünyanın sonu değil, ama bu hikayeyi 16.000 satırlık diyalogla tamamlayan devasa dallar ile vurdunuz. Uzun arklar, büyük arkların kenarlarına karakterleri olan küçük anlar beklersiniz, ve hiç yok. Tekrar, çünkü bunu kodlayacak kimse yoktu! Ayrıca testte ortaya çıkan açık olasılıklardaki bazı arsa deliklerini ve boşluklarını gözden geçirmek için zaman ayırmak isterim. ”

Fallout: New California, beş yıl önce Proje Brezilya olarak başladı ve 2017 yılında bir ismin sonuçlandırılması da dahil olmak üzere, yıllar boyunca sürekli olarak ilerleme kaydetti. Toplam dönüşüm modları, modding sahnesinde nadir olmayan teşebbüsler değil. Özellikle Fallout ve The Elder Scrolls gibi popüler oyunlar için. Öyle olsa bile, bu projelerin birçoğu, kapsamının doğası gereği gün ışığını göremez. Bu yüzden Fallout’u görmek çok güzel: New California, olabilecek en azindan biri olacak sekilde şekilleniyor.

Bir önceki yazımız olan Tam Yama Notlarında Detaylı Fortnite Güncellemelerinin Değişiklikleri başlıklı makalemizde fornite güncelleme, fortnite güncelleme ve fortnite haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı girin!
Lütfen isminizi giriniz