“Ghost Recon Wildlands” oyuncusu yarın Filmlerden Predator’a karşı yarışmaya izin verilecek.

Ubisoft, Ghost Recon Wildlands için “Predator” içeriği sunmak için dünkü teaserin ardından FoxNext Games ile ortaklık kurdu. İçerik, 14 Aralık 2017’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için “Jungle Storm” güncellemesi ile birlikte yayınlanacak. Fragman içeriği gösteriyor.

Yeni Yırtıcı madde içeriği

  • BEDAVA PREDATÖRÜ ÖZEL ZORLUK:  14 Aralıktan başlayarak Ocak ayının başına kadar, Ghost Recon Wildlands’ın tüm oyuncuları, avcılık sırasında Predator ile yüzleşebilecek. Bu yeni ve özel zorluk tek başına veya co-op modda dört oyuncu ile oynanabilir ve Ghost Recon Wildlands’daki en zor maçtır.
  • PREDATOR AYARLARI: Yırtıcıyı  yendikten sonra, oyunculara özel ürünlerle ödül verilir. Bunlar arasında, örneğin, yeni Yırtıcı Görüntüleme modu olan Yırtıcı maskesi bulunur. Buna ek olarak, oyuncular hayaletleri Predator paketi ile kişiselleştirebilir ve donatabilir. Paket 15 yeni özelleştirme maddesi, silah ve özel bir yakın döşeme tekniği içeriyor. Öğeler, orijinal filmdeki en unutulmaz karakterlerden bazılarını yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.
  • PREDATOR – GHOST-WAR-PVP SINIFI:  Orjinal Predator filminden esinlenen yeni Ghost War sınıfı,  Battle  Rage yeteneğiyle saldırgan oyunculara PvP üzerinde yeni bir alternatif strateji ve taktik öneriyor. Savaş alanı uygula. Hayalet Savaş oyuncuları, Ghost War Pass, Season Pass ya da doğrudan Prestige kredileri ile kazanıp yeni sınıfa erişebilirler.

Ubisoft’taki Kıdemli Yapımcı Nouredine Abboud, “Ubisoft-Paris’teki Predator filmlerinin hayranları uzun süredir hayran olduklarını ve böyle efsanevi bir karakteri oyuna getirmekten dolayı heyecanlıyız” dedi. “Bu zorluk orijinal Predator filmi için imalarla doludur ve oyuncuların tepkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz!”

FoxNext Games başkanı Rick Phillips, “Predator, Bolivya’daki Ghost Recon Wildlands ormanı için mükemmel ve Ubisoft markasının sıcak ve taktik oyunu ile mükemmel bir uyum içeriyor” dedi.

Ghost Recon Wildlands Predator İçeriği Sunacak - image lazy_placeholder on https://www.oyunkabini.comGhost Recon Wildlands Predator İçeriği Sunacak - image lazy_placeholder on https://www.oyunkabini.comGhost Recon Wildlands Predator İçeriği Sunacak - image lazy_placeholder on https://www.oyunkabini.com

Bir önceki yazımız olan Final Fantasy XV: Episode Ignis Çıktı ! başlıklı makalemizde final fantasy xv: episode ignis, oyun fragmanları ve oyun haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı girin!
Lütfen isminizi giriniz