Çevrimiçi olarak savaşmak ve ticaret yapmak için Nintendo’nun ücretli hizmetine kaydolmanız gerekir.

Şimdi Oynama: Pokémon: Hadi Go, Pikachu! ve Pokémon: Hadi gidelim, Eevee! – Resmi Nintendo Anahtarı Römorku

Serideki birçok geleneksel oyun gibi, Nintendo Switch’in yeni Pokemon RPGleri – Hadi Go, Pikachu ve Let’s Go, Eevee –online oyun özelliği. Bununla birlikte, oyuncuların bu özelliklerden yararlanmak için Nintendo’nun premium çevrimiçi hizmetine abone olup olmayacağı konusunda çelişen raporlar olmuştur. Pokemon Şirketi şimdi gerçekten böyle olacağını doğruladı.

GameSpot ile paylaşılan bir bildiride The Pokemon Company, Let’s Go başlıklarında bulunabilecek çevrimiçi özellikler hakkında daha fazla bilgi verdi ve oyuncuların çevrimiçi oyunlar oynamak için Nintendo Switch Online aboneliğine sahip olması gerekecek. Ifadesi okur:

“Pokemon: Hadi Git, Pikachu ve Pokemon: Hadi gidelim, Eevee online oyun işlevine sahip olacak. İnternet üzerinden veya yerel olarak diğer oyuncularla savaşmak ve ticaret yapmak bu oyunlarda mevcut olacak. Ancak, bu özellik kümesine göre biraz basitleştirilecek. önceki oyunlarda GTS, Wonder Trade ya da Battle Spot (Rating Battle, Free Battle ve Online Competition, vb.) var, daha sonraki bir tarihte ortaya çıkarılacak daha detaylı bilgiler Nintendo Switch Online için aktif bir üyelik. Bu yılın Eylül ayında başlaması planlanan servisin bu özelliklere erişmesi gerekiyor. “

Yukarıda belirtildiği gibi, Switch’in ücretli çevrimiçi hizmetinin Eylül ayında bir süreliğine başlatılması planlanmaktadır. Abonelikler bir ay (4 $ / 3,49 ABD $ / 6 $), üç ay (8 $ / 7 £ / 12 ABD Doları) ve 12 ay (20 ABD Doları / 18 £ / 30 ABD Doları) olacak. Nintendo ayrıca sekiz Nintendo hesap sahibinin tek bir üyeyi paylaşmasına izin veren 35 $ ​​/ 31,49 $ / AU $ 55 aile planı sunacak .

Çevrimiçi oyuna ek olarak, Nintendo Switch Online hizmeti abonelere bulut tasarrufu sağlıyor. Üyeler ayrıca çevrimiçi çevrimiçi oyun özelliği de içeren klasik NES oyunlarından oluşan bir kütüphaneye erişebilecekler . Hizmet başlatıldığında 20 NES oyunu, “düzenli olarak” eklenen ek başlıklar ile satışa sunulacak.

Let’s Go, Pikachu ve Let’s Go, Eevee 16 Kasım’da Switch için fırlatılıyor. Oyunlar Pokemon Yellow’a dayanıyor ve klasik Kanto bölgesinde yer alıyor. Ayrıca Pokemon Go ile entegrasyon özelliği ; Oyuncular bir Poke Ball fırlatmayı simüle ederek Switch oyunlarındaki vahşi Pokemon’u yakalayabilir ve mobil oyunda yakaladıkları canavarları Let’s Go başlıkları üzerinden aktarabilirler. Pokemon Let’s Go ile ilgili bildiğimiz her şeyin bir parçası olarak başlıklar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan Devil May Cry 5 alanı , Resident Evil 2 alanı olarak güncellendi başlıklı makalemizde devil may cry ve resident evil 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı girin!
Lütfen isminizi giriniz