Capcom, “Street Fighter 5” in üçüncü sezonunun tüm karakterlerini ortaya koydu. Sakura ile başlar. Sonunda Blanka ortaya çıkacak.

Capcom, 16 Ocak 2018’de PC ve PlayStation 4 için “Street Fighter 5: Arcade Edition” ı ilan edecek (kutuya ve karşıdan yükle).

Aynı zamanda, üçüncü sezonun ilk karakteri Sakura ile birlikte sunulacak (bkz. Trailer). Sakura ilk önce “Street Fighter Alpha 2” de gördü. Buna ek olarak, klasik sahne “Kasugano Residence” da, “Acrade Edition” için teyit edildi; bu da, Sinematik Açılış’ı içeriyor.

16 Ocak 2018’den itibaren üçüncü karakter pasaportu satın alınabilecek. Bu, altı karakterden oluşuyor ve hepsi gelecek yıl açılacak. Bunlara Sakura, Blanka, Hawk (yeni karakter), Cody, G (yeni karakter) ve Sagat dahildir. Savaşçılar için de farklı kostümler var. 31 Ocak 2018’e kadar karakter pasosu 3’ü satın alırsanız, M. Bison, Guile, Ibuki ve Karin’in yanı sıra Alex, Ibuki, Yuri, Kolin ve ” Akuma.

Bir önceki yazımız olan Ark: Aberration Fragmanı Çıktı başlıklı makalemizde Ark: Aberration Fragman, Ark: Aberration Fragmanı Çıktı ve oyun fragmanları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı girin!
Lütfen isminizi giriniz