Epic, 4.3 içerik güncellemesinin en üstünde, oyuna bir dizi denge ayarı yaptı.

Fortnite’ın 4.3 içerik güncellemesi artık mevcut ve bu, Fedai olarak adlandırılan Battle Royale’a yeni bir ürün sunuyor . Epic’in uyguladığı tek değişiklik bu değil; Geliştirici ayrıca, oyuncular arasında “en önemli endişeleri ele almak” ve oyunu dengelemek için bir dizi silah ve yapı ayarlamaları da yaptı.

Silah değişiklikleri açısından, Minigun’un doğruluğu% 10 artırıldı, yapılara karşı verdiği hasar ise 30 (25). Ayrıca, yapılara karşı Tüfekler, SMG’ler, Tabancalar ve LMG’ler için düşme hasarları giderildi ve C4’lerin yapı patlaması yarıçapı 400’den 600’e çıkarıldı.

Bu değişikliklerin yanı sıra, Epic de yağma için bazı düzenlemeler yaptı. Malzemelerin taban ganimet olarak düşme şansı% 33 oranında azaltılmış ve yığın gagası malzemelerinin yığın boyutları da% 33 oranında azaltılmıştır. Patlayıcı cephane mevcudiyeti de% 50 oranında azalırken, hafif cephane yığını boyutları 18’e (12’den) yükselmiştir.

Epic’e göre, bu ayarlamalar takip edilecek ve daha iyi ayarlanacaktır. Epic, “Bu değişiklikleri etkilemek ve gerektiğinde yeniden ayarlamak için canlı olduklarında bu değişiklikleri yakından izleyeceğiz.” Dedi. Fortnite web sitesindeki yama notlarındaki tüm ayarlamaların listesini okuyabilirsiniz .

Denge ayarlamaları, yukarıda bahsedilen Bouncer ile birlikte, Battle Royale’de ortaya çıkan yeni bir tuzak türü ile birlikte gelir. Fedai, Hazine Sandıkları, Tedarik Damlaları, Tedarik Llamas’ları veya yer ganimetinde bulunabilir. Duvarlara veya yere yerleştirilebilir ve üzerine bastığında havaya uçan oyuncuları gönderir.

Bir önceki yazımız olan Pokemon Pikachu ve Eevee Go Çevrimiçi Oyun İçin Abonelik Gerekiyor başlıklı makalemizde eevee go ve pokemon go hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı girin!
Lütfen isminizi giriniz